[Inne] Superb2 - metaliczny klik z prawej półośki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gery67
    Drive
    • 2010
    • 51

    [Inne] Superb2 - metaliczny klik z prawej półośki

    szkoda
  • JOY
    Rider
    • 2008
    • 641

    #2
    [Inne] Superb2 - metaliczny klik z prawej półośki

    Po podniesieniu auta i ruszaniu kołem słychać metaliczny dzwięk - tak jakby metalowym pręcikiem w metal uderzyć. Dźwięk cichnie jak złapię za półośkę. Niestety nie potrafię wybadać czy z zew. czy wew. str. półosi.
    Czeka mnie wymiana półośki ?

    Komentarz

    • Radoslav
      Drive
      • 2011
      • 61

      #3
      A może przegub(y) pomału się sypie? Czy w czasie jazdy, przy skręcie nic nie "klika"?
      POTRZEBNA NOWA, ORYGINALNA TURBOSPRĘŻARKA DO AUTA Grupy VW (Audi Skoda Seat) i innych?
      Zapraszam WEJDŹ i SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

      Komentarz

      • starez
        Drive
        • 2011
        • 59

        #4
        ja mam cos podobnego tylko przy hamowaniu podczas cofania, czyli cofam cofam (glownie na skreconych kolach) nagle hamulec i jest taki dzwiek metaliczny , wlasnie z okolic pol oski i przegubów

        Komentarz

        • Sebastian_M26
          RS
          S_OCP Member
          • 2005
          • 1823
          • Superb II (3T4)

          #5
          JOY,
          dalej walczysz z tym...
          W każdym aucie jest luz na mechaniźmie różnicowym i ruszając kołem przód-tył słychać charakterystyczny, nie głośny klik.
          Zużyty przegub klika na skręconych kołach przy przyspieszaniu (bardzo charakterystyczny dźwięk).
          Seria 188KM/270Nm na 95RON

          Komentarz

          • Radoslav
            Drive
            • 2011
            • 61

            #6
            Zamieszczone przez Sebastian_M26
            JOY,
            Zużyty przegub klika na skręconych kołach przy przyspieszaniu (bardzo charakterystyczny dźwięk).
            Najlepsze do testów przegubów są ronda Wjeżdżasz po zewnętrznej jego jezdni i dodajesz ostrzej gazu.
            POTRZEBNA NOWA, ORYGINALNA TURBOSPRĘŻARKA DO AUTA Grupy VW (Audi Skoda Seat) i innych?
            Zapraszam WEJDŹ i SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

            Komentarz

            • Hugini
              Classic
              • 2012
              • 5

              #7
              prosze mi poradzić,podczas jazdy(nie gazuje,rozpędzone auto jedzie na biegu) delikatnie skręcam w prawo i zaczyna strasznie drgać,bez metalicznego dzwięku,jakbym miał koło zcentrowane w rowerze.Nie czuć tego podczas gazowania.Czy ktoś wie co może być przyczyną?mechanik stwierdził że przegub wew. ale nie wiadomo który,czy to może być prawdą?Prosze o pomoc

              Komentarz

              Pracuję...